Dina Kljajić u rubrici Vjera i religija od

Zašto se pokojnom kaže:

"Neka ga čuvaju anđeli"

To kao da odlazi na opasno mjesto!?

* povezano sa odgovorom na pitanje: Postoje li anđeli čuvari?

Prijavite se ili registrirajte kako biste odgovorili na ovo pitanje.

1 odgovor

+6 glasa
Ivona Jagatić od
Ako pokojnik prvo mora proći kroz čistilište, onda je opasno, no iz čistilišta može otići samo u raj.

Anđeli nose dušu pokojnika do Boga. Kada osoba umre, njegov anđeo čuvar zajedno sa arhanđelom Mihaelom dođe po njegovu dušu da je otprate do Boga. Njegovu dušu trebaju čuvati od demona.

Pokojnik je u raju u Božjem naručju i sa anđelima. Anđeli se brinu za njega, u smislu da se osjeća sigurno i veselo.

Možda Vas zanimaju i ova pitanja...

1 odgovor 1.1k 👀
1 odgovor 331 👀
1 odgovor 525 👀
1 odgovor 362 👀
1 odgovor 382 👀
1 odgovor 1.2k 👀
1 odgovor 809 👀
1 odgovor 269 👀
2 odgovora 574 👀
2 odgovora 533 👀
Znatko predstavlja konferenciju

Zagreb, 07. i 08.10.2026.
KUPI ULAZNICU
Znatko predstavlja
prodajnu konferenciju


Prodaja budućnosti –
ljudi, AI i kupci u igri moći


Zagreb
22. i 23.10.2026.

Medijska platforma Znatko

NAJNOVIJE VIJESTI

Impressum | Znatkova redakcija

17.3k pitanja

27.2k odgovora

10.7k komentara

1.8k korisnika

...