Redakcija u rubrici Restorani i barovi od
Kada je točno Wine & Walk by the Sea 2025. godine u jesen?

Prijavite se ili registrirajte kako biste odgovorili na ovo pitanje.

1 odgovor

+4 glasa
Marina Vuka od
uređen od Marina Vuka

Wine & Walk by the Sea održat će se u subotu 27. rujna 2025., u Novigradu. Na stazi dugoj desetak kilometara sudionici će uživati u vinima devet lokalnih i renomiranih vinara: Coronica, Degrassi, Demark, Ghira, Moreno Ivančić, Leonardo Palčić, Pervino, Stancija Fava i Veralda

Eno- gastronomsko iskustvo upotpunit će sedam pažljivo odabranih restorana i konoba – Aminess Maestral Hotel, Half 8, Kod Marice, Konoba Nino, Laco de Pelagius, Porporela. Ruta će voditi kroz najljepše dijelove Novigrada i njegove okolice, od polaska na Velikom Trgu pod prepoznatljivim novigradskim zvonikom, preko šetnje uz more i marinu, pa sve do Karpinjana i slikovitog zaleđa u kojem vinogradi i maslinici otkrivaju svu raskoš jeseni. 

Potom se staza spušta prema Maredi i vraća natrag uz obalu, nudeći prizore mora koji oduzimaju dah. Posebnost ove šetnje je i prolazak uz čarobne plaže, gdje će sudionici uživati u spoju sunca, mora i čaše dobrog vina. 

  

Na sedam okrjepnih stanica posjetitelje očekuje harmoničan spoj vina i gastronomije od istarskih klasika poput malvazije, muškata i merlota, do sve traženijih pjenušavih i rosé vina, sljubljenih s vrhunskim morskim delicijama. Nekoliko iznenađenja dodatno će obogatiti doživljaj, a završetak u središtu Novigrada donosi glazbu i veselu atmosferu za savršen kraj dana.

Prodaja kotizacija za ovu manifestaciju krenula je u četvrtak 4.rujna, u 16 sati na službenoj web stranici Wine & Walk by the Sea.

Foto: PR

Možda Vas zanimaju i ova pitanja...

1 odgovor 203 👀
1 odgovor 487 👀
1 odgovor 162 👀
1 odgovor 542 👀
1 odgovor 356 👀
Znatko predstavlja
prodajnu konferenciju


Prodaja budućnosti –
ljudi, AI i kupci u igri moći


Zagreb
22. i 23.10.2026.

Medijska platforma Znatko

NAJNOVIJE VIJESTI

Impressum | Znatkova redakcija

17.2k pitanja

27.1k odgovora

10.7k komentara

1.8k korisnika

...