63 pregleda
Silvija u rubrici Sport i rekreacija od Silvija [Ekstraktivan] (6.9k bodova)
Koji će sve sportovi biti i koji su se hrvatski sportaši kvalificirali?

Prijavite se ili registrirajte kako biste odgovorili na ovo pitanje.

1 odgovor

+3 glasa
Nikolina Šrajbek od Nikolina Šrajbek [Turboaktivan] (55.1k bodova)
odabran od Silvija
 
Najbolji odgovor

Sportovi na Olimpijskim igrama u Tokiju jesu sljedeći: košarka, streljaštvo, umjetnička gimnastika, umjetničko plivanje, atletika, badminton, bejzbol, softbol, odbojka, odbojka na pijesku, nogomet, boks, BMX slobodno, BMX utrke, brdski biciklizam, cestovni biciklizam, kronometar, kanu, ronjenje, konjički sport, mačevanje, golf, rukomet, hokej, judo, karate, skokovi u vodu, plivanje, sinkronizirano plivanje, vaterpolo,  ritmička gimnastika, trampolinska gimnastika, veslanje, ragbi, jedrenje, skateboarding, sportsko penjanje, surfanje, stolni tenis, taekwondo, tenis, triatlon, dizanje utega i hrvanje.

Hrvatski sportaši koji su se kvalificirali na OI jesu:

1. Sandra Perković (disk)

2. Marija Tolj (disk)

3. Sara Kolak (koplje)

4. Filip Mihaljević (kugla)

5. Ana Šimić (skok u vis)

6. Bojana Bjeljac (maraton)

7. Matea Parlov Koštro (maraton)

8. Luka Plantić (boks do 81 kg)

9. Nikolina Ćaćić (boks do 57 kg)

10. Tin Srbić (preča)

11. Ana Đerek (parter, greda)

12. Božo Starčević (hrvanje do 77 kg)

13. Ivan Huklek (hrvanje do 87 kg)

14. Šime Fantela (jedrenje klasa 49er)

15. Mihovil Fantela (jedrenje klasa 49er)

16. Tonči Stipanović (jedrenje Laser)

17. Elena Vorobeva (jedrenje Laser Radial)

18. Barbara Matić (judo do 70 kg)

19. Karla Prodan (judo do 78 kg)

20. Ivana Maranić (judo +78 kg)

21. Matija Marinić (kajak i kanu)

22. Anamaria Govorčinović (kajak i kanu)

23. Vanesa Tot (kajak i kanu)

24. Ivan Kvesić (karate do 84 kg)

25. Nikola Miljenić (100 m leptir, 100 m slobodno, 50 m slobodno)

26. Ema Rajić (100 m prsno, 50 m slobodno)

27. Andrej Gaćina (stolni tenis pojedinačno, momčadski)

28. Tomislav Pucar (stolni tenis pojedinačno, momčadski)

29. Frane Tomislav Kojić (stolni tenis momčadski s Gaćinom i Pucarem)

30. Josip glasnović (streljaštvo)

31. Petar Gorša (streljaštvo)

32. Miran Maričić (streljaštvo)

33. Snježana Pejčić (streljaštvo)

34. Matea Jelić (taekwondo do 67 kg)

35. Kristina Tomić (taekwondo do 49 kg)

36. Toni Kanaet (taekwondo do 80 kg)

37. Ivan Šapina (taekwondo +80 kg)

38. Mate Pavić (tenis)

39. Nikola Mektić (tenis)

40. Marin Čilić (tenis)

41. Ivan Dodig (tenis)

42. Donna Vekić (tenis)

43. Darija Jurak (tenis)

44. Marin Sinković (veslanje)

45. Valent Sinković (veslanje)

46. Damir Martin (veslanje)

+ 12 igrača za vaterpolo

Slična pitanja

1 odgovor 231 pregleda

Prva konferencija u Hrvatskoj namijenjena virtualnim asistentima i svima koje zanima svijet virtualne asistencije.

Zagreb, 21.10.2022.

Ulaznice putem ENTRIO sustava

Medijska platforma Znatko

NAJNOVIJE VIJESTI

Impressum | Znatkova redakcija

Gdje pratiti Znatka?



[ Pretraživanje Znatka ]

8.8k pitanja

14.1k odgovora

3.0k komentara

1.4k korisnika

...