Josipa Šagud u rubrici Filmovi i serije od

Što mislite o seriji Crown odnosno Kruna koja prati britansku kraljevsku obitelj te jeste li zadovoljni posljednjom sezonom?

Prijavite se ili registrirajte kako biste odgovorili na ovo pitanje.

3 odgovor(a)

+13 glasa
Fatima Kapić od
Gledala sam i nisam bila zadovoljna kako predstavljaju princezu Dianu.

U Seriji je prikazana kao buntovna tinejdzerka koja samo tjera inat i ima tinejdzerske ispade i da ne postuje norme dvora

Ona je po mom misljenju bila osoba koja nije gledala sve s visine jer je prije dolaska u palacu zivila zivot obicnog gradjana i taj dolazak na dvor je nije promjenio. Odstupala je od nekih besmislenih dvorskih pravila i vise gledala da dvorski zivot prilagodi obicajima ostalih ljudi. Zato je ona bila pristupacnija i omiljenija od ostalih odbojnih clanova
+9 glasa
Monika Kiris od
Serija Crown mi se zaista svidjela. Volim serije s povijesnom tematikom te mi se svidjelo kako su radnju učinili zanimljivom i privlačnom široj publici (ne samo ljubiteljima kraljevske obitelji).

Bila sam zadovoljna svim sezonama te sam zaista uživala u radnji i tome kako su se likovi razvijali kroz sezone. Posljednja sezona me nije baš oduševila zbog načina na koji su prikazali princezu Dianu i cijeli njen život s kraljevskom obitelji. Sezona mi je djelovala dosta cenzurirano te kao da su morali (što vjerojatno i jesu) nju ocrniti i kraljevsku obitelj prikazati u najboljem mogućem svjetlu, iako se nisu uvijek tako krasno odnosili prema njoj kao što to serija prikazuje.

Nije mi se svidjelo ni kako su prikazali Dodi Al-Fayeda i njegovog oca Mohameda. Iz serije sam dobila dojam kao da su ju samo iskorištavali te kako je Dodijev otac samo htio slavu koja je vezana uz njeno ime, no ne mislim da je to u stvarnosti bilo tako. Smatram da se možda nisu trebali toliko upustiti u kontroverze koje su okruživale tu situaciju (a koje nisu nikad ni potvrđene).

Unatoč tome, sezona je bila dirljiva, pogotovo dio nakon njene smrti u kojoj su prikazivali tugovanje cijele obitelji.

Sve u svemu, serija mi se svidjela i preporučam ju svima koji žele zanimljivu povijesnu dramu uz koju se mogu opustiti.
–6 glasa
Ivona Jagatić od
Nisam pogledala seriju "Crown", ali sam čitala o njoj. Moje mišljenje iz onoga što sam pročitala je da je serija zanimljiva jer volim povijest i zanima me povijest kraljevstva i vladavina kraljice Elizabete II.

Vidjela sam dosta negativnih recenzija i komentara na tu seriju i da se ljudi žale na broj prikaza princeze. Također sam vidjela da je 93% Google kkorisnika seriju "Crown" označilo sa sviđa mi se.
Fran Kolačko Šćuric od
Pa šta pišeš odgovor onda brca‌
Ivona Jagatić od
Jer mi je bio posao da odgovaram na pitanja. Na to pitanja nitko nije bio dao odgovor dugo vremena, a na Znatku je cilj da ima što manje neodgovornih pitanja kako bi stranica posjetiteljima izgledala uredno i privlačno. Također stranica je zanimljivija posjetiteljima ako su na njoj informacije, nego osobna mišljenja.‌
Mario Bedeković od
Bravo Ivona!‌
Ivona Jagatić od
Hvala Vam Mario!‌
Znatko od
Prijava je bila u razini mišljenja o odgovoru, a za takvo što upravo postoji glasanje. Prijava je stoga ukinuta.‌

Možda Vas zanimaju i ova pitanja...

1 odgovor 150 👀
2 odgovora 391 👀
3 odgovora 723 👀
2 odgovora 609 👀
1 odgovor 184 👀
3 odgovora 1.1k 👀
4 odgovora 260 👀
2 odgovora 370 👀
Znatko predstavlja

Blockchain tehnologije

Zagreb
14. - 16. 01. 2025.

KUPI ULAZNICU
Znatko predstavlja

Ući, rasti i poveži se!

Zagreb
22. 02. 2025.

KUPI ULAZNICU

Medijska platforma Znatko

NAJNOVIJE VIJESTI

Impressum | Znatkova redakcija

15.5k pitanja

25.2k odgovora

10.1k komentara

1.7k korisnika

...