Redakcija u rubrici Hrana i piće od
Što Vinistru čini respektabilnom platformom?
Dario Barić od
u kom smislu baš platformom ? pa nisu oni politička stranka‌

Prijavite se ili registrirajte kako biste odgovorili na ovo pitanje.

1 odgovor

+3 glasa
Marina Vuka od

Emil Perdec, pomoćnik direktora sektora operacija za hranu i piće Plave Lagune kazao je na predstavljanju 31. izdanja Vinistre u Zagrebu:

„Tijekom više od 30 godina postojanja, Vinistra je izrasla u respektabilnu platformu koja okuplja ne samo vinare i vinoljupce, već i znanstvenike, ugostitelje, sommeliere i sve one koji prepoznaju vrijednost u kapljici vrhunske malvazije, terana ili bilo kojeg drugog blaga koje Istra i Hrvatska nude“.

Naglasio je da porečka hotelijerska kompanija kroz godine prati Vinistru ne samo kao sponzor, već kao istinski partner. 

Istarska vinska priča bit će još ljepša nakon ovog izdanja Vinistre koje će biti otvoreno 9. svibnja 2025. u 11 sati u dvorani Žatika. Dobrodošli su svi ljubitelji vina iz Istre, Hrvatske i ostatka svijeta. Ulaznice su već dostupne putem stranice vinistra.hr.

Foto: Anto Magzan

Možda Vas zanimaju i ova pitanja...

1 odgovor 552 👀
1 odgovor 204 👀
1 odgovor 736 👀
2 odgovora 762 👀
Znatko predstavlja
prodajnu konferenciju


Prodaja budućnosti –
ljudi, AI i kupci u igri moći


Zagreb
22. i 23.10.2026.

Medijska platforma Znatko

NAJNOVIJE VIJESTI

Impressum | Znatkova redakcija

17.2k pitanja

27.1k odgovora

10.7k komentara

1.8k korisnika

...