Ivana Basar u rubrici Poslovanje od
Koje korake trebam poduzeti, ako želim da moj projekt (u području poljoprivrede) bude financiran u potpunosti ili djelomično preko EU fondova?

Prijavite se ili registrirajte kako biste odgovorili na ovo pitanje.

2 odgovor(a)

+12 glasa
Kristina Krstinić od

Prvi korak je svakako odlučiti u kojem smjeru ići i što je ono u što želite ulagati. Znači prvo ide ideja, nakon toga istraživanje tržišta vaše ideje onda provjera koja je potražnja za vašim proizvodom. Kada ste to napravili dobit ćete osnovnu sliku vašeg budućeg projekta. Imajući u vidu što ste saznali moći ćete potražiti najprikladnije natječaje za vašu investiciju.

Svakako ono što je bio sastavni dio svih natječaja ruralnog razvoja do sada je to da imate zemlju, OPG ili PG - poljoprivredno gospodarstvo, s jednom zaposlenom osobom i u većini natječaja je bilo potrebno poslovanje najmanje godinu dana (znači da već nešto imate, sadite, proizvodite). A onda su tu još ostali kriteriji koje je bilo potrebno zadovoljiti kao što su: obrazovanje, lokacija projekta, veličina poljoprivrednog gospodarstva, sektor ulaganja, starost nositelja gospodarstva…itd.

Imajte na umu da je svaki natječaj priča za sebe i ima svoje specifične kriterije. Dobro ih je zadovoljiti što više jer to donosi visoke bodove koji su neophodni za dobivanje bespovratnih sredstava.

Kristina. Krstinić, univ.dipl.polit., Managing director and owner

MIKRIS Project Management ❘ Poslovno savjetovanje

                                                                    kristina.krstinic@mikris.eu ❘ www.mikris.eu

+8 glasa
Redakcija od
prikazano od Znatko

ZNATE LI KAKO DOĆI DO FINANCIJSKI SREDSTAVA IZ EU FONDOVA?

Ako ne znate odgovor na ovo pitanje, mi ćemo vam pomoći. EU BUSINESS BRUNCH namijenjen je mikro, malim i srednjim poduzetnicima te je prva platforma koja spaja:

  • EU fondove - saznajte kako doći do bespovratnih financijskih sredstva iz EU fondova,
  • Edukaciju - dokazujemo da EU fondovi nisu složena i komplicirana tematika,
  • Individualno savjetovanje - personalizirani pristup s obzirom na djelatnost sudionika,
  • Networking - u neformalnom dijelu eventa, sudionici razmjenjuju svoja iskustva i šire poslovnu mrežu.

Kako bi osigurali individualan pristup svakom posjetitelju događaja, event je organiziran u VIP formi i s ograničenim brojem mjesta, zato požurite rezervirati svoje!

RASPORED DOGAĐAJA

  • 8:30 - 9:00 - Okupljanje sudionika
  • 9:00 - 10:00 - EU sredstva što je bilo i što možemo očekivati za razdoblje 2021. – 2027. godine u RH
  • 10:00 - 10:20 - Break uz Sana delikatese i Boombar likere
  • 10:20 – 11:20 - Od ideje do realizacije projekta uz EU fondove, dobre prakse iz razdoblja 2014. – 2020.
  • 11:20 - 12:00 - Networking uz Sana delikatese i Boombar likere

Vidimo se u srijedu 9.3.2022. od 9 – 12 sati u HUB 385 (Petračićeva 6). Ulaz je slobodan, uz prethodnu najavu putem ovog emaila. Digitalna COVID potvrda nije potrebna, ali maska je. Vidimo se!

Redakcija od
prikazano od Znatko
- Datum: 9.3.2022.
- Vrijeme: 9 h (molim vas da dođete 15-ak minuta ranije kako ne bismo kasnili s programom)
- Mjesto: HUB385, Petračićeva 6, Zagreb
- Parking: možete naći u blizini zgrade ili Doma sportova, a cijena je 5 kn po satu (2. zona)‌
Hrvoje Hladnik od
Kako biste osjetili dio ove održane interaktivne prezentacije pogledajte priloženi video:

Možda Vas zanimaju i ova pitanja...

1 odgovor 232 👀
2 odgovora 798 👀
1 odgovor 703 👀
1 odgovor 417 👀
Znatko predstavlja

Zdravlje i tehnologija u doba klimatskih promjena

Zagreb
2. travnja 2025.

BESPLATNE PRIJAVE

Medijska platforma Znatko

NAJNOVIJE VIJESTI

Impressum | Znatkova redakcija

15.7k pitanja

25.5k odgovora

10.2k komentara

1.7k korisnika

...